DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Videa


Videa vytvořené klanem |3TF#

Na youtube najdete spoustu videí, které jsme natočili. Zde jsem ovšem dal pouze povedené.

Tohle je úplně první video, které kdy náš klan natočil, proto omluvte špatnou kvalitu a poměrně slabou úchvatnost videa.

Naše druhé video, na kterém jsme si již dali záležet. Pevně věřím že se Vám bude líbit a pobaví Vás.

Ve třetím klanovém videu Vás zavedeme do tzv. Matrixu na mapě Waterstation3.

Čtvrté video, je podle mě nejzajímavější, které jsme kdy natočili. Ukážeme Vám jak jsme přemisťovali náletama obří boudu.

Paté klanové video Vám ukáže pořádné jatka.

Naše šesté video není ani tak video, je to spíše sestřihávka ostatních videí, ovšem dokáže pobavit.

Celé video sedm se točilo pouze na jedné mapě, kde jsme dělali takové pokusy (viz. video).

Osmé video mi příjde více než komické :D. Je celé o bugu, který jsme nazvali Koloběžka. Návod, jak bugu docílit nikde nenajdete (zůstane to pouze jako klanové tajemství).

Náš první klanový filmeček doprovázený oficiální hudbou z Vietcongu 2. Má jedu malou chybu a to tu, že je točený na tmavé mapě, proto některé záběry nejsou příliž zřetelné, ale věřím že Vás pobaví.

Podle měhodně povedené video, kde jsme testovali výdrž různých vozidel. Ve své kategorii první, které se ve hře Vietcong 2 kdy natočilo.

Další video, které se mě osobně moc líbí (už jenom kvůli hudbě ze hry Mafia, která k tomu naprosto perfektně padne) Vás tentokrát zavede na mapu Waterstation3 a ukáže vám jak se také dá vyžít Vietcongem 2.

Perlička závěrem. Tohle video vzniklo čirou náhodou, když jsme se chystali hrát honičku v Matrixu (za mapou) s autama. Jako vždy jsme byli na Team Speaku a domlouvali se. Zde máte rozhovor jak to zhruba těsně před natočením tohohle kratičekého záznamu probíhalo.

D3b!Ln3b!L (Já): Hlavně jeďte pomalu, aby jste se s tím Jeepem nepřevrátili, abychom potom nemuseli znova restartovat mapu.

Hawkins: Klídek, já řídit umím.

Jak Hawkins umí řídit uvidíte ve videu :D

¨

aktualizováno: 18.02.2020 16:44:42